Esentepe Şahin Sitesi

Proje Detayları

Konum:  Esentepe Mh.
Alan: 2,500 m2
Tamamlanma:   2022
Daire Sayısı: 28 Daire + 3 Dükkan

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerindeki verilerle bize ulaşabilirsiniz..

Proje Açıklaması

Projemiz Esentepe Mahallesi Tramvay yolu üzerinde 2 bloktanoluşmaktadır. Projemizde toplam 28 daire ve 3 dükkan bulunmaktadır. Projemiz 180 m2’lik 4 odalı lüx dairelerden oluşmaktadır.

Binalarımızda dış cephe ısı yalıtımı, kombili ısınma sistemli, ıslak zeminler tavana kadar fayans, odalarımızda laminant parke kullanılacaktır. İç kapılar amerikanpres kapı, pencereler 1. Kalite renklipvc doğrama, camlar ısıcamlıdır. Mutfak dolapları lüks yapılacaktır. Projemizde kullanılacak  ve uygulanacak olan tüm malzemeler, işçilikler 1.sınıf olarak imal edilecektir.

.

Yıldırım Beyazıt

Proje Detayları

Konum:  Yıldırım Beyazıt Mh
Alan: —
Tamamlanma:   —
Daire Sayısı: —

Şahinoğulları İnşaat Tur. Oto. Ltd. Şti. Yıldırım Beyazıt projemiz için henüz arsa hazırlama çalışmaları yapılmaktadır. Proje ile ilgili detaylar çok yakında güncellenecek ve proje resimleri eklenecektir.

Hürriyet

Proje Detayları

Konum:  Hürriyet Mh
Alan: —
Tamamlanma:   —
Daire Sayısı: —

Şahinoğulları İnşaat Tur. Oto. Ltd. Şti. Hürriyet projemiz için henüz arsa araştırma çalışmaları yapılmaktadır. Proje ile ilgili detaylar çok yakında güncellenecek ve proje resimleri eklenecektir.

S.S. Oto Sanayicileri Sanayii Sitesi

Proje Detayları

Konum:  Anbar Mh.
Tamamlanma:   2016
İşyeri Sayısı: 65

2016’da teslim 65 adet işyerlerimizin yapımı hızlı bir şekilde devam etmektedir. S.S. Oto Sanayiciler Sitesi tamamen betonarme tekniği ile yapılmaktadır. İki kat olarak teslim edilecek olan sitemizde üçüncü kat çıkma imkanı bulunmaktadır.

Proje Açıklaması

S.S. Oto Sanayicileri Küçük Sanayi Sitesi 2016’da teslim 65 adet işyerlerimizin yapımı hızlı bir şekilde devam etmektedir. S.S. Oto Sanayiciler Sitesi tamamen betonarme tekniği ile yapılmaktadır. İki kat olarak teslim edilecek olan sitemizde üçüncü kat çıkma imkanı bulunmaktadır.

.

Belsin

belsinacik

Proje Detayları

Konum:  Belsin Mh
Alan: 450,000 m2
Tamamlanma:   2014
Daire Sayısı: 104

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerindeki verilerle bize ulaşabilirsiniz..

Proje Açıklaması

Projemiz Belsin’de 2 blok üzerine kurulmuştur. Projemizde toplam 104 daire bulunmaktadır. Projemiz 104 m2’lik 4 odalı lüx dairelerden oluşmaktadır.

Binalarımız çift asansörlüdür, dış cephe ısı yalıtımı, merkezi ısınma sistemli kalorimetreli, ıslak zeminler tavana kadar fayans, odalarımızda laminant parke kullanılmıştır. İç kapılar amerikan pres kapı, pencereler 1. kalite pvc doğrama, camlar ısıcamlıdır. Mutfak dolapları lüks yapılmıştır.