resimyok800-400

Belsin

Projemiz Belsin’de 2 blok üzerine kurulmuştur. Projemizde toplam 104 daire bulunmaktadır. Projemiz 104 m2’lik 4 odalı lüx dairelerden oluşmaktadır.

Binalarımız çift asansörlüdür, dış cephe ısı yalıtımı, merkezi ısınma sistemli kalorimetreli, ıslak zeminler tavana kadar fayans, odalarımızda laminant parke kullanılmıştır. İç kapılar amerikan pres kapı, pencereler 1. kalite pvc doğrama, camlar ısıcamlıdır. Mutfak dolapları lüks yapılmıştır.

Proje ile ilgili tüm detaylar için: http://sahinogullariinsaat.com/project/belsin/

Hürriyet

Şahinoğulları İnşaat Tur. Oto. Ltd. Şti. Hürriyet projemiz için henüz arsa araştırma çalışmaları yapılmaktadır. Proje ile ilgili detaylar çok yakında güncellenecek ve proje resimleri eklenecektir.

Proje ile ilgili tüm detaylar için: http://sahinogullariinsaat.com/project/hurriyet/

S.S. Oto Sanayiciler Sitesi

S.S. Oto Sanayicileri Küçük Sanayi Sitesi 2016’da teslim 65 adet işyerlerimizin yapımı hızlı bir şekilde devam etmektedir. S.S. Oto Sanayiciler Sitesi tamamen betonarme tekniği ile yapılmaktadır. İki kat olarak teslim edilecek olan sitemizde üçüncü kat çıkma imkanı bulunmaktadır.

Proje ile ilgili tüm detaylar için: http://sahinogullariinsaat.com/project/s-s-oto-sanayicileri-sanayii-sitesi/

Yıldırım Beyazıt

Şahinoğulları İnşaat Tur. Oto. Ltd. Şti. Yıldırım Beyazıt projemiz için henüz arsa hazırlama çalışmaları yapılmaktadır. Proje ile ilgili detaylar çok yakında güncellenecek ve proje resimleri eklenecektir.

Proje ile ilgili tüm detaylar için: http://sahinogullariinsaat.com/project/yildirim-beyazit/